Підприємство Житомирщини потайки перерахувало окупантам 50 мільйонів гривень за придбаний товар

Підприємство Житомирщини потайки перерахувало окупантам 50 мільйонів гривень за придбаний товар

Його маркували під вироблену в іншій державі.

Підприємство Житомирської області потайки придбало продукцію російського виробництва на 50 мільйонів гривень, видаючи її за вироблену в іншій державі. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Фірма фактично фінансувала незаконну терористичну організацію, підконтрольну рф.

«Встановлено, що організатори у травні 2017 року створили 7 фірм у різних регіонах України, директорами яких були підставні особи. Ділки нібито укладали договори із фірмами рф на купівлю ливарної продукції, а саме – обладнання для гірничодобувної та гірничо-переробної промисловості. Проте, товар насправді виготовлявся на території так званої «днр». Для обходу українського законодавства, продукція перевантажувалася у місті Таганрог Ростовської області рф, а у сфальсифікованих документах зазначався інший виробник», – зазначають у ДБР.

Слідством встановлено, що зловмисники діяли за попередньою домовленістю із підприємствами, що перебувають на тимчасово окупованій території.

Діяльність фірми, наголошують у Державному бюро розслідувань, зупинили до початку війни з росією. На той момент комерсанти встигли укласти 13 контрактів на загальну суму у майже 50 млн грн. Власники бізнесу частину прибутку сплачували у вигляді податків до так званого «міністерства доходів та зборів днр». Надалі кошти використовувались для фінансування незаконних військових формувань терористичної організації.

За скоєне троє організаторів такої «бізнес-схеми» можуть отримати 10 років тюрми.

Нагадаємо, що активісти знайшли «російський слід» серед власників житомирських «Ліктрав».

Leave a Comment