Проект демонтажу житомирського ліцею №25 робитиме фірма бухгалтера скандального «Елітбуду»

Проект демонтажу житомирського ліцею №25 робитиме фірма бухгалтера скандального «Елітбуду»

За майже 100 тисяч гривень.

Проект демонтажу житомирського ліцею №25 робитиме ТОВ «Еліт Проект Груп». Її бенефіціарним власником є колишній бухгалтер скандально відомого ПП «Елітбуд-1» Тетяна Янушевич. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Відкриті торги на виконання робіт не проводили. Згідно із оприлюдненим договором, вартість проекту становитиме 99 тис. 897 грн 96 копійок. Розробити його мають за півтора місяці, до 28 квітня 2023 року.

Як свідчать дані реєстру фізичних та юридичних осіб, власником понад 55% статутного капіталу «Еліт Проект Груп» є Тетяна Янушевич. Вона ж згадується у реєстрах як головний бухгалтер ПП «Елітбуд-1», що належить скандально відомому екс-керівнику управління капітального будівництва Житомирської міської ради Дмитру Болейку. Тетяна Янушевич встигла побувати співвласником ще однієї «відомої» у Житомирі фірми ‒ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня». Саме до цих фірм мав свого часу претензії голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко щодо реконструкції стадіону «Полісся» та ряду інших об’єктів у Житомирі та області.

Схоже, що у міській раді Житомира є тенденція до співпраці із чиновниками, проти яких ледь не порушили кримінальні справи. Тому не дивуйтеся, якщо у чергових договорах рано чи пізно спливе ім’я, скажімо, екс-керівника Житомирводоканалу Андрія Нікітіна або колишнього директора Житомирського ТТУ Андрія Нечуйвітра…

Нагадаємо, що екс-начальник управління капітального будівництва Дмитро Болейко назвав сесію Житомирської міської ради «дебільною». Через півроку він звільнився за власним бажанням із займаної посади. На прощання Болейко «подарував» фірмі свого кума 50 тис. грн з міського бюджету.

Leave a Comment