Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині

У Німеччині 9 грудня завершився  чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств. У фіналі серед спортсменок у ваговій категорії 52 кг перемогу здобула житомирянка Дарина Самчик. Про це повідомили на сторінці Facebook Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Дарина Самчик перемогла спортсменку з Білорусії Антоніну Кулешову. Житомирянка задушливим прийомом здобула дострокову перемогу.

“Финальный поединок между обладательницей кубка республики Беларусь по УШУ саньда, Kулешовой Антониной и Чемпионкой Украины по смешанным единоборствам ММА, Дарьей Самчик! Поединок по версии Международной ассоциации «WMMAA» в категории до 52.2 проходил 2 раунда по 5 минут! На третьей минуте 2-го раунда украинка, удушающим приёмом, одержала досрочную победу!» – написав тренер спортсменки Руслан Домарецький.

До слова, 27 – річна Дарья Самчик представляє житомирський спортивний клуб «АНДЕГРАУНД». Заміжня, виховує 3-річного сина.

Нагадаємо, депутат обласної ради став срібним призером на чемпіонаті світу з пауерліфтингу. Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів з 17 країн світу.