У Новогуйвинському ліцеї учні 4 класу роблять окопні свічки для ЗСУ

Учні 4-а класу Новогуйвинського ліцею роблять окопні свічки для Збройних сил України. Після завершення уроків діти не розбігаються по домівках, а починають працювати на Перемогу.

Вчитель класу, і, за сумісництвом, «керівник» фабрики окопних свічок «Калинонька» Ольга Костюк розповідає, що ця ініціатива працює з листопада минулого року. Діти вже настільки опанували процес виготовлення свічок, що заслаба можуть проводити майстер-класи. На рахунку кожного зі школярів не один десяток власноруч виготовлених свічок.

Спочатку, ділиться Ольга Костюк, готували з колегами їжу для захисників. Згодом почали в’язати шкарпетки. На цьому етапі підключилися діти. Малеча дбайливо клала у шкарпетки цукерки, виготовляючи для них обгортки із власних малюнків.

Виготовляти свічки учні вирішили самі. Вони дізналися, що їх старші «колеги» з 6-Б вже створили волонтерську команду і роблять окопні свічки. Тож чотирикласники вирішили продовжити цю ініціативу.

Вже найближчими днями малеча виготовить тисячну окопну свічку. Школярі щиро вірять у те, що тепло їхніх маленьких сердець, які щиро вкладені у роботу, додатково зігріватимуть захисників разом із полум’ям свічок.

1 Comments
  1. Відповідно досвіду моєї дорослої доньки з тогож Новогуйвинська – найкраще для свічок – парафін. Раніше ми купували самі, тепер нам надсилають волонтерські організації… Картон закупили, банки зібрали по знайомим. Прохання до всіх, хто надає банки – мийте їх і трохи обробляйте гострі краї.
    Вона сама вже переробила і відіслала військовим багато свічок (біля 100 кг парафіну…)
    Новогуйвинськ молодець…. всі разом.
    Враховуючи безвідповідальність місцевої влади, шукаємо волонтерів на ремонт доріг в самому Новогуйвинську і до селища Гуйва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *