Лише 3 депутати парламенту, пов’язані з Житомирщиною, підтримали звернення про заборону проросійських партій

Лише 3 депутати Верховної Ради, пов’язані із Житомирщиною, підтримали звернення до голови парламенту Руслана Стефанчука щодо відкликання депутатів, обраних від заборонених нині проросійських партій. Про це йдеться у інформації руху «Чесно».

Звернення підписали депутат від «Слуги народу», який буквально днями став одноосібним власником одного зі звягельських медіа-ресурсів, Дмитро Костюк. Ще один представник цієї політичної сили, частий гість Житомира і так званий «смотрящій» регіону від «слуг», колишній «друг» мера Львова Садового та «Самопомочі» Арсеній Пушкаренко теж поставив свій підпис проти проросійських партій. Третій, хто з депутатів підтримав ініціативу, це позафракційний Дмитро Разумков. Його з Житомирщиною пов’язує хіба однойменний центр у Бердичеві. Де, власне, 39 років тому і народися екс-спікер Верховної Ради України та колишній депутат «Слуги народу» Дмитро Разумков.

За даними руху «Чесно», звернення підписали 98 із 150 необхідних для прийняття рішення депутатів. Примітно, що підтримувати документ у повному складі відмовилася фракція «Батьківщини». Очевидно, що таке рішення у партії прийняли через порушену НАЗК проти бізнесмена Костянтина Жеваго справу. Останнього пов’язують із вищеназваною партією та безпосередньо її представницею від нашої області у ВР Анжелікою Лабунською.

1 Comments
  1. Запитайте у пушкаренка за які 30 іудиніних срібляників він їздив у Запоріжжя рятувати від СБУ зрадника Богуслаєва , який під час війни поставляв двигуни до військових вертольотів москалям . Слуги ворога
    ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *