Депутати Житомирської облради просять Сухомлина звільнити директора «Житомирводоканалу»

Депутати Житомирської облради просять Сухомлина звільнити директора «Житомирводоканалу»

Через неодноразове забруднення річки Тетерів.

Члени постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів просять міського голову Житомира прийняти кадрове рішення щодо директора КП «Житомирводоканал». Про це повідомила пресслужба обласної ради.

Питання про критичну екологічну ситуацію на р. Тетерів у зв’язку з черговим скидом нечистот КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради депутати розглядали під час згаданої комісії.

«За даними Державної екологічної інспекції Поліського округу, за останні 2 місяці комунальне підприємство «Житомирводоканал» вже 5 разів забруднювало водні об’єкти Житомирщини», ‒ йдеться у повідомленні.

За словами т. в. о. начальника інспекції Євгена Медведовського, фіксувати порушення почали з 27 червня 2021 року. За фактами забруднення водних об’єктів на КП «Житомирводоканал» було відкрите кримінальне провадження. Однак Держекоінспекція наполягатиме на перекваліфікуванні злочину у більш тяжкий, адже скиди у річку відбувалися неодноразово.

Нагадаємо, що прокуратура відкрила провадження за фактом скидання нечистот «Житомирводоканалом» у річку Тетерів. Житомисрький водоканал заплатив майже 75 тис. грн київській фірмі за відкачування стічних вод.

1 Comment on this Post

  1. А може вже пора Сухомлина? Тетерів впадає у Дніпро і це була (і є) екокатастрофа усієї України!

    Відповіcти

Leave a Comment