Чоловіків, які закатували та закопали лісівника, засудили до довічного ув’язнення

Двох жителів Чуднівської громади засудили до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство лісівника. Ще один їхній товариш отримав 15 років тюрми. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Убивство майстра лісу з особливою жорстокістю скоїли працівник лісгоспу, підприємець та житель Чуднівської територіальної громади (раніше Чуднівський район).

«Конфлікт між потерпілим та працівником лісгоспу виник після того, як потерпілий розповів керівництву, що недобросовісний колега нібито причетний до крадіжок лісу. Тоді обвинувачений вирішив помститися. Він покликав у помічники підприємця, власника пилорами, який начебто мав претензії до майстра лісу та ще одного приятеля», – розповіли у прокуратурі.

Увечері, в березні 2015 року, близько 20.00 год, на дорозі між селами, троє обвинувачених перестріли лісника, зупинили його автомобіль та, залякуючи пострілами з рушниці, з особливою жорстокістю побили. Вже непритомному йому зв’язали ременем руки і кинули у багажник його ж автомобіля. «Ініціатор» помсти сів за кермо, щоб відвезти у безлюдне місце та закінчити розправу.

По дорозі потерпілий намагався визволитися та перекрив постачання газу, на якому працювало авто. Це ще більше розлютило співучасників злочину. Вони вивели чоловіка на узбіччя дороги, неподалік від лісосмуги, заподіяли йому смертельних побоїв, зокрема, й металевою частиною лопати, а тіло закопали. Щоб приховати сліди злочину, лопату кинули в авто потерпілого та все підпалили.

Після скоєного пішли додому до підприємця, випивали, а потім поїхати у цілодобове кафе на коньяк з кавою, щоб забезпечити собі алібі.

Правоохоронці досить швидко викрили злочин. Вже найближчим після скоєння вбивства часом усіх фігурантів затримали та взяли під варту.

Лише один із злочинців, на той час 23-річний парубок, свою вину визнав одразу. Оскільки з 2015 року він перебував під вартою, суд зарахував проведені у слідчому ізоляторі роки, у співвідношенні 1 до 2-х. Наразі він відбув покарання.

Двоє інших співучасників убивства намагалися викласти свою версію, яку суд розцінив як спробу уникнення покарання. Вироком суду обоє мають відбути покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, що житель Народицької громади отримав 8 років тюрми за вбивство приятеля.