«Газмережі» оголосили онлайн конкурс дитячого малюнку

ТОВ «Газмережі» оголосили онлайн конкурс малюнку для дітей. Тема конкурсу: «Газ людині вірно служить, з обережними він дружить». Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«Пропагування правил безпечного користування газом у побуті залишається актуальним як ніколи, адже часто в потоці інновацій та сучасних рішень, прості правила безпеки забуваються. А це може призвести до непоправних наслідків, тому систематично газорозподільна компанія нагадує про прості заходи, що здатні врятувати здоров’я та життя», – зазначають у ТОВ.

У конкурсі можуть взяти участь діти віком від 6-ти до 14 років включно. Малюнки газівники чекають з усіх куточків Житомирської області. Щоб стати учасником конкурсу варто намалювати малюнок із сюжетом, відповідним темі безпечного та ощадливого використання газу у побуті. Робота повинна передати ідею, що газ – це комфорт та затишок, якщо дотримуватися правил безпеки.

Роботи приймаються в електронному вигляді на сторінку Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖ» в особисті повідомлення у мережі Facebook з 23-го жовтня по 14-те листопада включно. До фото малюнка варто обов`язково вказати П.І.Б. автора малюнка, вік, клас та школу, де навчається дитина, а також телефонний номер для зворотнього зв’язку. Важливо, щоб  людина, яка надсилає фото малюнка була підписана на сторінку Житомирської філії «Газмережі» аби стежити за перебігом етапів конкурсу.

Деталі конкурсу за посиланням.