Говорили, балакали: житомирська мерія хоче виправити проект реконструкції скверу на Мальованці

Попри обурення житомирян витрачанням бюджетних коштів мерією на будівництво скверів у воєнний час, управління капітального будівництва підписало договір на коригування проекту реконструкції скверу по вулиці Героїв Пожежних на Мальованці. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Проект на будівництво нового скверу замість уже існуючого робили ще у березні цього року. Він обійшовся у майже 106 тисяч гривень. Вже у квітні управління капітального будівництва Житомирської міської рази провело тендер на саму реконструкцію. Вона обійдеться бюджету у 3 мільйони 162 тисячі 132 гривні.

Але 30 жовтня у мерії вирішили внести зміни до проекту. За це проектанту додатково заплатять 24 тисячі 920 гривень. Виконавцем документації є ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн». Власниками фірми до вересня 2017 року були дружина міського голови Житомира Світлана Сухомлин та його однокласник і бізнес-партнер, депутат облради Олександр Рабинович. До лютого 2021 року співзасновником та керівником «Архітектура Плюс Дизайн» була головний архітектор міста Ольга Бронштейн.

Нагадаємо, що 16 жовтня у Житомирі пройшла чисельна акція проти реконструкції скверів у час війни. У липні у житомирській мерії анонсували спрямування 140 мільйонів з бюджету з ремонту скверів на оборону.