Група «Прозорість та підзвітність» проаналізувала 33 тендери вартістю понад 5 мільйонів кожен

Робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА на черговому засіданні розглянула 33 публічні закупівлі з очікуваною вартістю понад 5 мільйонів гривень, які оголошувались суб’єктами господарювання в Житомирській області, в тому числі медичними закладами. Про це повідомили у прес-службі обласної військової адміністрації.

У другій половині лютого цього року були оголошені наступні закупівлі:

Обласна клінічна лікарня Гербачевського оголосила 4 закупівлі на придбання різних препаратів та матеріалів очікуваною вартістю 84 млн 547 тис грн., КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради наразі потребує фармацевтичних препаратів та очікує їх закупити за 19 млн грн, Коростенська центральна міська лікарня має потребу в загальних протиінфекційних засобах для системного застосування, вакцинах, антинеопластичних засобах та імуномодуляторах. Сьогодні триває процес уточнення необхідних кількісних та якісних характеристик очікуваних товарів для коректного формування тендерної документації.

Також робоча група розглянула закупівлю, що була здійснена у лютому місяці Обласною клінічною лікарнею Гербачевського. У лютому 2024 року лікарня провела публічну закупівлю щодо організації харчування пацієнтів, які перебувають у лікувальному закладі. Очікувана вартість придбаної послуги становила 27 млн 864 тис грн.

Послуги з надання харчування закуповуються одноразово і термін їх постачання до кінця поточного року. 31 січня 2023 року замовник на майданчику Prozorro опублікував технічні вимоги до майбутніх контрагентів з опублікуванням проекту договору. До 5 лютого 2024 року було надано можливість звернутися до замовника за наданням уточнень щодо умов надання послуг для формування власної тендерної пропозиції.

На момент розкриття тендерних пропозицій було встановлено, що тендерну пропозицію сформував та надіслав один учасник – ТОВ «ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ». У складі тендерної пропозиції були надані необхідні документи для підтвердження оголошеним вимогам. Кошторисна складова тендерної пропозиції склала 25 млн 294 тис. 500 грн, що на 9,2% менше очікуваної вартості.