Група «Прозорість та підзвітність» проаналізувала тендери вартістю більше 5 мільйонів

Робочою групою «Прозорість та підзвітність», утвореною при Житомирській обласній військовій адміністрації, на черговому засіданні розглянуті публічні закупівлі, вартістю більше 5 млн грн, оголошені замовниками у Житомирській області. На аналіз було представлено 21 публічна закупівля, що були оголошені суб’єктами господарювання у Житомирській області.

Зокрема, серед найбільших:

У січні 2024 року обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського оголосила 5 публічних закупівель загальною вартістю 32 млн грн на придбання лікарських препаратів.

Станишівська сільська рада 25 січня 2024 року оголосила конкурс на добудовування незавершеної школи. Очікувана вартість становить 53 млн 268 тис грн.

Тендер на закупівлю ліків на 6 мільйонів гривень оголосила Андрушівська міська лікарня. Надійшла одна пропозиція від ТОВ «СТМ-Фарм» на суму 5 млн 587 тис грн. З цим підприємством і уклали договір.

У січні 2024 року відділ освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради оголосив аукціон щодо визначення підрядника з надання послуги з харчування учнів 1-4 класів шкіл громади. Очікувана вартість закупівлі складала 7 млн 843 тис грн. Перемогло у конкурсі ТОВ «СВІТ ІНВЕСТ СІТ»із пропозицією у 7 млн 749 тис грн.