Група «Прозорість та підзвітність» промоніторила закупівлі Житомирського району у лютому

З січня 2024 року група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА почала аналіз закупівель в громадах. За дорученням начальника військової адміністрації Віталія Бунечка, при районних військових адміністраціях для цього також створені однойменні робочі групи. На цьому тижні робочою групою Житомирської РВА опрацьовано 5 закупівель, які станом на 1 лютого оголошені територіальними громадами та їх головними розпорядниками коштів. Про це повідомила прес-служба обласної військової адміністрації.

Так, Миропільська селищна рада 31 січня оголосила тендер на суму 1 млн 757 тис. грн на закупівлю дров. Аукціон проведено. Розглянуто пропозицію дочірнього підприємства «Романівськийлісгосп АПК» на суму 1 млн 234 тис. 800 грн.

Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради оголосила тендер на суму 610 тис. грн щодо закупівлі м’яса. Розглянуто пропозицію та визначено переможцем ФОП Голік Раїсу Борисівну із пропозицією в 567 тис. 900 грн.

Комунальне підприємство «Агропромислове» Оліївської сільської ради оголосило тендер на суму 980 тис. грн щодо придбання спеціалізованого авто для супроводу аграрної техніки. Надійшла лише одна пропозиція від ТОВ «Полісся Моторс Груп». Наразі очікується прийняття рішення.

Комунальний заклад «Чуднівський ліцей» оголосив тендер на суму 305 тис. 600 грн із закупівлі курячого філе. Пропозиція розглянута та визначено переможця ‒ фізичну особу-підприємця Прута Віктора Михайловича із пропозицією у 280 тис. 349 грн 80 коп. Станом на 15 лютого договір укладено.

Комунальне підприємство «Чуднівська міська лікарня» оголосило тендер на суму 1 млн 800 тис. грн щодо закупівлі паливної деревини. Розглянуто пропозицію і визначено переможця. Ним стало дочірнє підприємство «Романівський лісгосп АПК» із пропозицією у 1 млн 58 тис. 400 грн.