Група «Прозорість та підзвітність» розглянула закупівлю «Житомирводоканалу», яку скасувала Держаудитслужба

Група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА розглянула публічну закупівлю щодо якої Держаудитслужбою булу оголошено моніторингові процедури в квітні 2024 року. Про це повідомили у прес-службі обласної військової адміністрації.

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» 1 квітня 2024 року оголосило про початок публічної закупівлі «Бензин А-95, дизельне паливо, газ нафтовий скраплений по картках» на суму 8 млн 101 тис. грн. Договір із переможцем закупівлі «ПП Мобілтранс» підписано 29 квітня 2024 року.

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області наказом від 22 квітня розпочало моніторингову процедуру щодо проведеної закупівлі. За висновком Держаудитслужби від 06.05.2024 року було встановлено, що Замовник допустив порушення законодавства в частині не відхилення неналежної тендерної пропозиції, відміни закупівлі. Замовника було зобов’язано розірвати підписаний договір співпраці з переможцем закупівлі.

Вже 1 травня між сторонами було підписано додаткову угоду про розірвання договору співпраці та сплату фактично понесених витрати за поставлену частину палива. 8 травня Держаудитслужба підтвердила усунення встановлених порушень.