Група «Прозорість та підзвітність» змусила скасувати тендер у Звягелі

Група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА зобов’язала «Звягельводоканал» розірвати договір на понад 16 мільйонів гривень на реконструкцію водозабірних споруд. Про це повідомила прес-служба обласної війcькової адміністрації.

«У січні 2024 року серед закупівель, проведених на території Житомирської області, наказами територіальних органів Державної аудиторської служби України було встановлено 13 моніторингових процедур. За результатами проведеного моніторингу було зобов’язано замовника розірвати договір на 16 млн грн. у зв’язку із встановленими порушеннями процедури публічних закупівель під час запланованої реконструкції водозабірних споруд на р. Случ в м. Звягель Житомирської області», ‒ розповіли у ОВА.

Відповідні дії замовник має опублікувати до 30 січня на офіційному майданчику «Prozorro». Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.