Кожен переданий снаряд у пакеті допомоги ‒ це врятовані життя, ‒ Бунечко

Прийняття рішення щодо пакета американської підтримки стало важливою подією для нашої країни. Цей пакет допомоги, це не просто 60 мільярдів доларів ‒ це потужний стимул для нашого спротиву. Це зброя для наших військових. Це захищене небо для нашої країни. Кожен снаряд, кожна система ППО, які будуть передані Україні, це врятовані життя, це шанс на мирне майбутнє не лише для наших громадян, а й для цивілізованого світу. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Рішення Палати представників Сполучених Штатів ‒ прояв підтримки нашої Держави, усіх українців, яких Росія так хоче закопати в руїнах. Американські Конгресмени та урядовці разом з європейськими лідерами, Президентом України та його командою вкотре продемонстрували що коаліція демократичних країн є непохитною та здатна надати відсіч агресору», ‒ написав Бунечко.

За його словами, сьогоднішня підтримка ‒ це не просто допомога, це наша спільна боротьба за захист і оборону, і разом ми зможемо перемогти будь-які виклики та загрози, що стоять перед нами.

Нагадаємо, що палата представників Конгресу США 311 голосами підтримали виділення Україні пакету військової допомоги.