Криптодепозит: де та як заробляти на ньому?

Криптоіндустрія пропонує безліч способів отримання прибутку, включаючи пасивний заробіток. Один із найпопулярніших сьогодні інструментів – лендинг криптовалют. Він виграє при порівнянні з банківськими вкладами, оскільки забезпечує гнучкі умови та більшу прибутковість.

Лендінг – це один із найбільш затребуваних варіантів для примноження свого капіталу пасивним чином. Принцип продукту полягає в тому, що користувач надає свої цифрові кошти в кредит спеціальним майданчикам або криптобіржам, за що отримує відсоткові нарахування. Розбираючись, що таке лендінг, його можна назвати аналогом класичного кредитування. Тільки в цьому випадку застосовуються криптовалюти та передбачається низка особливостей процесу.

Лендінг: що це та як на ньому заробити?

Почати заробляти таким способом можна, якщо дотримуватися простого алгоритму дій:

  • Виберіть торговий майданчик. Така послуга є не тільки на спеціальних криптолендингових платформах, а й на криптовалютних біржах. Кращі криптобіржі можна визначити за високим рівнем захисту, репутацією на ринку, умовами для трейдерів та інвесторів.
  • Пройдіть реєстрацію та верифікацію. Процедура реєстрації – стандартна та займає хвилину вашого часу. Окремі сервіси можуть запросити ваші персональні дані та скан-копії ваших документів, щоб ідентифікувати особистість.
  • Створіть заявку. Після купівлі криптовалюти ви можете вибрати відповідний депозитний план та розмістити кошти на платформі.

Після цього дочекайтеся отримання назад вашого вкладу та відсотків за депозитом, які стануть доступними після закінчення терміну плану. Враховуйте, що можуть діяти ліміти на мінімальну суму лендингу, що дозволяє майданчикам відсівати неспроможних інвесторів.

Платформи для криптолендінгу

Цей інструмент сьогодні зустрічається на багатьох сервісах. Нижче представлені деякі з них:

  • WhiteBIT. Це централізована криптобіржа України, на якій доступно понад 350 торгових пар, 270+ активів та 10+ фіатних валют. Депозитні плани можна відкривати та закривати за кілька хвилин, при цьому вони можуть бути з терміном від 10 до 360 днів. Максимальні відсоткові ставки – 18,64% та 20%.
  • Binance Lending. Платформа входить до екосистеми криптобіржі Binance, яка популярна серед користувачів для купівлі та продажу криптовалюти. Якщо відправляти до лендингу BNB, то відсоткова ставка складе 15%, а для USDT вона знаходиться на рівні 10%. За рештою криптоактивів показник дорівнює 7%.
  • Coincheck Lending. Сервіс пропонує операції з кредитування з BTC, ETH, XRP, NEM та іншими криптовалютами. Річна відсоткова ставка становить 5%.

Криптодепозит є перспективним інструментом пасивного заробітку, який має деякі ризики, але його потенційні переваги є більш вагомими.