На Житомирщині обмежили рух вантажного транспорту у деяких населених пунктах

На Житомирщині обмежили рух вантажного транспорту по майже 10 дорогах. На них знаходяться мости віком понад 50 років. Тож ці конструкції можуть просто не витримати ваги вантажівки і впасти. Про це повідомили у службі відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області. 

«Днями фахівці завершили встановлювати обмежувальні знаки поблизу штучних споруд, що були зведені більше півстоліття тому та практично повністю вичерпали свою здатність утримувати великоваговий транспорт. Обмеження по загальній масі та навантаженню на вісь введено на мостах та шляхопроводах, що перебувають в 4 та 5–му експлуатаційному станах, тобто споруда обмежено придатна чи непридатна до експлуатації та вимагає спеціального контролю за станом її елементів», – розповіли у службі.

У зв’язку з обмеженим фінансуванням, пояснюють співробітники служби відновлення та розвитку інфраструктури, під час воєнного стану немає можливості провести передбачені капітальні ремонти, чи запланувати відновлення аварійних мостів.

Відтак, вагові обмеження по руху вантажівок встановлені:

▪️ на автошляху Н-02/М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, мости в населених пунктах Дерганівка, Ружин, Плоска;

▪️ на автошляху Р-49 Васьковичі – Шепетівка, штучна споруда в селі Кутище;

▪️ мости в селі Червоні Хатки на дорозі Т-06-01 Баранівка – Висока Піч;

▪️ в селі Дворище на дорозі Т-06-03/М-06/ – Пулини – Хорошів – /М-21/;

▪️ в селі Підлуби на дорозі Т-06-05 КПП «Майдан Копищанський» – Олевськ – Ємільчине – /Р-49/;

▪️ в селі Гринівці на дорозі Т-06-10 Любар – Хмільник – Лука-Барська – Нова Ушиця;

▪️ в населених пунктах Корнин, Морозівка, Костівці а/д Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня;

▪️ в населених пунктах Вирля, Стара Гута, Першотравенськ на дорозі Т-06-12 Звягель – Полонне – Старокостянтинів.