Найбільш травмонебезпечними галузями економіки області стали соціально-культурна сфера та торгівля

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки у Житомирській області стали соціально-культурна сфера та торгівля. Про це повідомили у прес-службі управління Держпраці у Житомирській області.

За півроку на підприємствах галузі зафіксували 18 нещасних випадків. Проведений аналіз стану виробничого травматизму засвідчує, що перше півріччя цього року в Житомирській області було травмовано 66 осіб, що на 8 травмованих більше ніж у аналогічному періоді 2016 року.

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки у Житомирській області стали соціально-культурна сфера та торгівля. Разом з тим кількість нещасних випадків зі смертельними наслідками, пов’язаних з виробництвом, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, зменшилася і становить 3 випадки.

«Аналіз причин нещасних випадків показує, що основною причиною виробничого травматизму є упущення в організації охорони праці на підприємствах області з боку роботодавців та нехтування працюючими особистою безпекою. Як наслідок, більшість нещасних випадків, у тому числі і смертельних, сталися внаслідок порушення трудової і виробничої дисципліни, невиконання посадових обов’язків, вимог інструкцій з охорони праці та особистої необережності потерпілих»,- сказала головний державний інспектор сектору розслідування, аналізу, обліку аварій і виробничого травматизму Ганна Василенко

Нагадаємо, В Олевську  робітника привалило трубою та повністю засипало землею на глибині 4 метри. П’яний будівельник впав з десятого поверху житомирської новобудови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *