Неподалік Черняхова автомобіль зіткнувся з потягом

Легкове авто зіткнулося із дизельним потягом 9 червня поблизу смт Черняхів. Про це повідомили у Житомирському районному управлінні поліції.

«Повідомлення про подію надійшло до поліції 9 червня близько 16:50. Попередньо, неподалік селища Черняхова відбулося зіткнення дизельного потягу, сполученням Вінниця-Коростень, та автомобіля «Dacia», що рухався через залізничний переїзд», ‒ розповіли правоохоронці.

Внаслідок аварії водій автомобіля, 58-річний житель Оліївської громади, отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Черняхівської лікарні. Наразі поліція встановлює причини та обставини події.

Шановні громадяни! Поліцейські нагадують, що залізничні переїзди є місцями підвищеної небезпеки, відтак вимагають посиленої уваги, концентрації та неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

Водіям транспортних засобів варто пам’ятати, що рух через залізничний переїзд заборонено у таких випадках:

– черговий по переїзду подає сигнал заборони руху – стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом (червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками;

– шлагбаум опущений або почав опускатися;

– увімкнено забороняючий сигнал світлофора чи звукову сигналізацію незалежно від наявності та положення шлагбаума;

– за переїздом утворився затор, що зможе змусити водія зупинитися на самому переїзді;

– до переїзду в межах видимості наближається поїзд (локомотив, дрезина).

Забороняється самовільно відкривати шлагбаум або об’їжджати його, а також об’їжджати транспортні засоби, які стоять перед переїздом, коли рух через нього заборонено.