Неповнолітній зі Звягельського району отримав 12 років за жорстоке вбивством односельчанки

Неповнолітнього жителя Звягельського району засудили до 12 років тюрми за жорстоке вбивство односельчанки. Про це повідомили у прес-службі прокуратурі області.

У свій день народження 17-річний неповнолітній умисно вбив 40-річну односельчанку, матір двох малолітніх дітей.

«Це сталося у 2020 році, серпневої суботи, близько третьої години ночі. Того дня хлопцеві виповнилося 17 років, і на честь свого дня народження він пригощав приятелів у кафе. По дорозі з гулянки наздогнав односельчанку, яка поверталася додому після зустрічі з друзями. Парубок підійшов до жінки зі спини та безпричинно, раптово накинув їй на шию петлю з тонкого ремінця. Зваливши потерпілу з ніг та чимдужче затиснувши петлю, нападник ще декілька разів вдарив її обличчям об землю. Унаслідок механічної асфікції від задушення жінка померла», – розповіли подробиці у прокуратурі.

Жорстоке вбивство викликало справжній резонанс у громаді. Тривожачись за безпеку жителів села, жителі звернулися до правоохоронців знайти винуватця. Свою вину у суді обвинувачений не визнав. Однак суд, на підставі наданих ювенальним прокурором доказів та висновків низки експертиз, у тому числі молекулярно-генетичної, призначив реальне покарання за скоєння особливо тяжкого злочину. Наразі обвинувачений перебуває під вартою, доки вирок суду набере законної сили.