«Полісся» вдесятьох перемогло київське «Динамо» з рахунком 3:2

У п’ятницю, 6 жовтня, на центральному стадіоні Житомира у рамках десятого туру української Прем’єр-ліги вперше зустрічалися «Полісся» з «Динамо».

Матч розпочався хвилиною мовчання пам’яті загиблих українських воїнів. Уже на 4-й хвилині динамівці забили: красень-гол від Віталія Буяльського. А на 15-й Георгій Бущан виймав мʼяч із власної сітки воріт, бо влучно пробив Борис Крушинський, і з рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Найцікавіше розпочалося у другому таймі. Центр поля тримали дуже вдало обидві команди, а по флангах і у штрафних майданчиках тривав такий «зашквар», що динамівці отримали пенальті на 50-й хвилині гри, який успішно пробив Віталій Буяльський.

На 57-й хвилині Євгеній  Морозко зносить Владислава Дубінчака, і отримує ще одну жовту картку та йде з поля із червоною.  «Полісся» лишилося вдесятьох, однак їм вдалося обіграти динамівців, поки ті намагалися пробити по воротах суперника. На 64-й Пилип Будківський, який нещодавно вийшов на заміну, забиває другий гол. А на 70-й хвилині гри Артем Козак викрутив третій гол у ворота «Динамо», який став переможним для житомирської команди.

На цьому видовище цієї гри не завершилося.  Динамівці все ще намагалися забити у ворота «Полісся», але мʼяч летів повз них. Арбітр до основного часу гри додає 6 хвилин, і на третій Караваєв отримує ще одну жовту, а відтак і червону, тому йде з поля під оплески.

Гра була напрочуд видовищною, бо футболісти обох команд хотіли виграти і «билися» до останньої секунди матчу. Зараз «Полісся» у турнірній таблиці ПФЛ займає перше місце з 19 очками. «Динамо» з 15 очками розташовується на п’ятій позиції та має в запасі ще три гри.