Родини, які втратили годувальників через війну, отримали цільову допомогу від ЮНІСЕФ

На Житомирщині 500 сімей, які втратили годувальників через війну з росією, отримали цільову матеріально-технічну допомогу у вигляді техніки та меблів. Про це повідомили у громадській організації «Ін Тач Юкрейн Фундейшн». Це холодильники, пральні машини, кухонні плити, ноутбуки, ліжка, шафи та столі зі стільцями.

«Про старт фінансової допомоги для цієї категорії родин було оголошено ще у травні цього року. Пілотна програма підтримки домогосподарств,  які втратили одного або двох годувальників в результаті військових дій, стартувала саме у Житомирській області. Протягом травня-червня по всій області здійснювалася реєстрація родин з дітьми із зазначеної категорії на фінансові допомогу. Сумарно усі члени 500 сімей отримали 9,7 млн грн», – розповіли у «Ін Тач Юкрейн».

На початку травня ГО оголосила про старт реєстрації на фінансову допомогу від міжнародного фонду. Реєстраційні процедури здійснювали 93 соціальних працівники у територіальних громадах. Паралельно з реєстраторами у регіоні працювали 75 надавачів гуманітарного кейс-менеджменту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», які безпосередньо контактували із родинами та дізнавалися про їх найтерміновіші потреби. Так за індивідуальними потребами родин із дітьми для них придбали 230 ноутбуків, 109 пральних машин, 83 холодильники, 12 кухонних плит, 16 шаф для одягу, 9 двоярусних та 10 звичайних ліжок, 28 комплектів для навчання (стіл та стілець).

Довідково. 500 родин – це 1463 особи, з яких 745 дітей та 718 дорослих.