Рятувальники Житомира висадили дерева в пам’ять про загиблих у війні колег

Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області висадили саджанці дуба та сосни у пам’ять про своїх колег, які загинули, розмінувуючи окуповані території. Про це розповіли у пресслужбі обласного ДСНС.

Висадка лісу відбулася в рамках ініціативи Столичного лісового офісу ДП «Ліси України» ‒ «Ліси Героїв» та проходила спільно із лісівниками. Також до участі у заході рятувальники запросили родини загиблих колег.

«Дуб дуже довго росте і він міцний. Нехай його мужність і сила росте в цих деревах. Можливо колись ми прийдемо сюди з дочкою, з онуками і будемо знати, що це пам’ять про батька та дідуся.. Це місце для нас, сподіваюся, стане місцем сили, відновлення, зародження нового життя», ‒ говорить дружина загиблого рятувальника Анна Краснощокова.

Володимир Нечега, начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області закопує ці вічно зелені дерева із сльозами на очах та промовляє слова пам’яті про своїх колег:

«Дуже сумно говорити про те, що Вони були, але вони є, вони в нас в пам’яті і ніколи не покидали наші ряди… Хлопці добровільно поїхали захищати нашу державу і вони для нас Герої назавжди….»

Вічна пам’ять та шана всім Захисникам, які стали на захист України! Герої не вмирають!