Шахраї видурили у житомирянки 200 тисяч гривень буцімто за порятунок доньки

Житомирянка перерахувала 200 тисяч гривень шахраям на буцімто термінове оперування своєї доньки. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

З самого ранку на телефон 68-річної житомирянки надійшов дзвінок від дівчини, чий голос виявився дуже схожим на голос її доньки. Дівчина повідомила «матері», що потрапила у ДТП та у сльозах розповіла, що серйозно травмована. Для лікування їй нібито була необхідна значна сума коштів. Потім дівчина кинула трубку.

Одразу після цього пенсіонерці зателефонував чоловік, який назвався лікарем. Він розповів, що її дочці необхідна термінова операція та вказав суму необхідних для лікування коштів. «Лікар» повідомив, що гроші потрібно буде передати медпрацівниці, яка прийде до неї додому.

Ошелешена пенсіонерка виконала всі умови співрозмовника та віддала незнайомці всі свої заощадження – 3 тисячі доларів США та 80 тисяч гривень.

Пізніше жінка дізналася, що ні донька, ні будь-хто з родини, не потребував допомоги та зрозуміла, що її ошукали.

Наразі правоохоронці встановлюють особи зловмисників.

Поліцейські вкотре застерігають громадян не довіряти незнайомим співрозмовникам, ким би вони не називались.

У першу чергу завершіть розмову та якнайшвидше зателефонуйте тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати інформацію.

Ніколи не передавайте та не переказуйте гроші, призначені нібито для лікування, відшкодування збитків потерпілим чи іншої термінової потреби, незнайомим людям. У разі виникнення подібних ситуацій, телефонуйте 102.