Школярі Бердичівщини долучилися до змагань «Пліч-о-Пліч»

Школярі Семенівської територіальної громади Бердичівського району взяли участь у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Про це повідомили у Житомирській обласній військовій адміністрації.

Змагання відбулися 22 лютого. Участь у них узяли команди Красівського ліцею ім. Ц. Л. Посудевського та Семенівської гімназії. За підсумками змагань, перемогу здобула команда Семенівської гімназії, продемонструвавши високий рівень майстерності та командного духу.

Для підняття спортивного духу до заходу долучилася і відома землячка дітлахів, чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська. Вона є амбасадоркою проекту. 

«За допомогою цих спортивних змагань у школярів розвиваються лідерські якості, а також формується командна підтримка. Учасники переконуються у тому, що заняття спортом – це тренд. Крім того, ці змагання допомагають учням зрозуміти важливість здорового способу життя та ведуть до формування тривалих звичок, які сприятимуть їхньому добробуту в майбутньому. », – зазначила спортсменка.