Сільрада на Київщині купила вдвічі більші укриття, ніж Житомир, за ті ж гроші

Дмитрівська сільська рада Бучанського району Київської області придбала модульні укриття вдвоє більшою місткістю, ніж Житомир, у того ж виробника за ту ж саму суму. Про це свідчать дані з порталу публічних закупівель.

Згідно із даними порталу публічних закупівель «Prozorro», КП «Парк» Житомирської міської ради 7 вересня підписало із ТОВ «Хобіт Хаус» договір на придбання 2 укриттів місткістю 50 осіб кожна на суму 5 мільйонів 10 тисяч гривень.

Ще 3 укриття місткістю до 20 осіб та 1 – на 50 придбало КП «Зеленбуд». Споруди обійшлися комунальникам у 6 мільйонів 745 тисяч гривень.

У той же час, за даними порталу «Закупки» Дмитрівська сільська рада Київщини придбала 24 серпня за 5 мільйонів у того ж постачальника 3 укриття місткістю 60 осіб кожне та 1 укриття на 40 осіб.

Березівська сільська рада Житомирського району придбала 1 укриття на 130 осіб та 2 укриття місткістю до 150 осіб за 8 мільйонів 295 тисяч 4 гривні 86 копійок. Щоправда, закупівлю проводили в іншого постачальника – ТОВ «Завод залізобетонних виробів «Дорожні та енергетичні конструкції».

Як повідомляли у Житомирській міській раді, на модульні укриття для населення запланували витратити 25 мільйонів з бюджету.