Судитимуть керівника держпідприємства у Любарі, який безпідставно переплачував гроші за газ

Слідчі Житомирської районної поліції завершили розслідування кримінального провадження щодо керівника державного підприємства у Любарі, який підписував угоди з постачальником природного газу за завищеною вартістю. Про це повідомили у пресслужбі поліції області.

«Слідчі встановили, що 69-річний посадовець місцевого комунального підприємства упродовж кількох місяців 2021-2022 років підписував низку договорів на постачання природного газу з товариством з обмеженою відповідальністю. Однак після цього він укладав додаткові угоди, де вартість палива збільшувалася від 7 до 74%. Слідчими встановлено, що жодних підстав для таких дій у посадовця не було, оскільки вартість природного газу в той період не змінювалася», ‒ повідомили у поліції.

За підрахунками правоохоронців, внаслідок таких дій держава отримала збитки на понад 760 тисяч гривень. Саме таку суму в цілому перерахувало підприємство постачальнику.

Нині обвинувальний акт відносно чоловіка скеровано до суду. Йому може загрожувати від 3 до 6 років тюрми.

Нагадаємо, що керівник Житомирського обласного музично-драматичного театру Житомирської обласної ради переплатила за газ. Лікарня Бердичева добровільно переплатила за енергоносії майже 800 тисяч гривень.