Судитимуть методистку житомирського ліцею, яка привласнила шкільні ноутбуки

У Житомирі судитимуть методистку одного із житомирських ліцеїв, яка привласнила ноутбуки закладу. Про це повідомила прес-служба поліції області.

«Слідчі встановили, що 53-річна житомирянка, будучи матеріально відповідальною особою, упродовж двох місяців виносила з приміщення навчального закладу ввірену їй комп’ютерну техніку. Жінка закладала привласнене майно у ломбардах, а отримані кошти витрачала на погашення раніше отриманих кредитів», – розповіли правоохоронці.

Нестачу 14 ноутбуків загальною вартістю близько 190 тисяч гривень адміністрація ліцею виявила  у березні. В той час якраз проводили чергову інвентаризацію. Після цього керівник закладу звернувся до правоохоронців.

Окрім ноутбуків ліцею працівниця позичила ноутбук колеги. Мотивувала тим, що її гаджет «занадто слабкий для програми». Його теж віднесла до ломбарду. Загальна сума збитку, спричиненого навчальному закладу, перевищує 188 тисяч гривень. Жінка визнала свою провину в учиненому, поліцейські вилучили все реалізоване нею майно.

Днями обвинувальний акт у провадженні було скеровано до суду. За вчинене обвинуваченій загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.