Трьох жителів Бердичівського району судитимуть за спричинення тілесних ушкоджень

Трьох жителів Бердичівського району судитимуть за нанесення тілесних ушкоджень жінкам і чоловіку. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

«Наприкінці травня до поліції надійшло повідомлення від медиків про надання допомоги 27-річній жительці села Вчорайше. Правоохоронці з’ясували, що забої та синці жінці спричинив її 29-річний чоловік під час раптового побутового конфлікту», – розповіли у поліції.

Дільничні офіцери поліції також встановили обставини побиття 36-річної жінки у селі Глинівці Андрушівської громади. Правоохоронці зібрали свідчення про те, що конфлікт стався між двома односелицями. Потерпілу травмувала її 45-річна опонентка.

Ще один конфлікт, який переріс у бійку, стався між 29-ти та 31-річним чоловіками у Андрушівці. У результаті силового з’ясування стосунків старший із них отримав травми.

Медики діагностували у потерпілих легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

Відповідно до зібраних свідчень та доказів, дізнавачі Бердичівського райвідділу поліції повідомили всім фігурантам про підозри у завданні умисних легких тілесних ушкоджень ( ст. 125 КК України).

За чинним законодавством подібні дії караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до 1 року.

Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності, карається від штрафу до обмеження волі на строк до 2 років.