У Коростені жінка врятувала двох підлітків, які провалилися під кригу

У Коростені жінка врятувала двох підлітків 10 та 11 років, які провалилися під кригу. Про це повідомили у прес-службі управління ДСНС у Житомирській області.

Про інцидент рятувальників сповістили 7 грудня приблизно о 16:00 поліцейські. по лінії «101».

На місці з’ясувалося, що провалилися під лід двоє підлітків — 10-ти та 11-ти років. Спочатку почав тонути молодший, його товариш одразу почав кликати на допомогу дорослих та одночасно допомагати йому вибратися з крижаної пастки. Але він не розрахував власні сили і також опинився під водою.

Поштарка Тетяна, яка мешкає недалеко від водойми, почула дитячий крик і одразу кинулася на допомогу. Взявши собачий повідок у жінки, яка вигулювала свого домашнього улюбленця, кинула меншому та із останніх сил витягла його на берег.

Далі Тетяна залізла у крижану воду та допомогла старшому підлітку дістатися ближче берега. По прибуттю до місця події бійців ДСНС, працівник поліції охорони ніс останнього на руках та вже на березі передав рятувальникам, які донесли обох хлопців до швидкої. Наразі лікарі в медичному закладі надають підліткам необхідну допомогу та обстежують. Загрози життю неповнолітніх немає.