У лісі на Житомирщині понад 5 годин шукали 8-річного хлопчика

У Бердичівському районі батьки та поліцейські більше 5 годин шукали 8-річного хлопчика, який загубився у лісі під час збирання грибів. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

«Тривожне повідомлення надійшло до Бердичівського райвідділу поліції 23 червня близько 19:00. Батьки, які безуспішно розшукували дитину упродовж чотирьох годин, зрештою вирішили звернутися по допомогу. На щастя, хлопчика вдалося знайти та повернути додому. Він відійшов від місця зникнення на відстань близько 20 кілометрів», – розповіли правоохоронці. 

Жителі Житомирського району вирішили поїхати до сусідньої Андрушівської громади на збір грибів. Батьки, їх старша донька та менший син перебували у лісовому масиві, коли за якийсь час зрозуміли, що втратили з поля зору хлопчика.

Спочатку батьки пробували знайти хлопчика самотужки. Але коли 4-годинні пошуки виявилися марними, батьки звернулися до поліції.

За 40 хвилин від початку пошукової операції дитину знайшов знайомий родини та привів до місця проживання. На щастя, нічого лихого з хлопчиком не сталося.