У начальника Житомирської ОВА з’явився ще один заступник

У начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка з’явився ще один заступник. Він опікуватиметься питаннями цировізації та електронних послуг. Про це повідомили у прес-службі ОВА.

«Цифровізацією Житомирської області відтепер займатиметься Костянтин Лопушанський. Він працюватиме над доступністю електронних послуг для жителів регіону. Також впроваджуватиме системи кіберзахисту для інформаційних ресурсів Житомирщини», – пояснили в адміністрації.

До сфери його діяльності відноситимуться підвищення рівня цифрової освіти в області, переведення послуг у цифровий формат, автоматизація роботи та надання послуг у ЦНАП та кіберзахист державних інформаційних ресурсів.

Наразі Віталій Бунечко має 5 заступників та керівника апарату. Кожен із них, згідно із деклараціями, має щонайменше 1 мільйон зарплати на рік. Тобто, на утримання апарату ОВА витрачатиметься в рік більше 7 мільйонів гривень.

Довідково. Костянтин Лопушанський з 2021 року працював на посаді начальника відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської ОВА.  Згідно із декларацією, у 2023 році на своїй посаді він отримав понад 500 тисяч зарплати.