У СБУ області попередили про безпекові заходи на території Житомирщини

Служба безпеки проводить контррозвідувальні заходи на території Житомирської області. Такі заходи можуть охоплювати увесь регіон або ж проводитися в окремих районах, територіальних громадах, населених пунктах чи об’єктах. Про це повідомила прес-група відомства.

Відповідні заходи здійснюють разом із Національною поліцією, Військовою службою правопорядку у ЗСУ та Національною гвардією. У такий спосіб правоохоронці упереджують провокації та підвищують безпеки громадян в умовах російської збройної агресії проти України.

«Під час проведення згаданих заходів можливі обмеження проходу та проїзду вулицями, перевірка документів громадян та огляд автомобілів. У випадку виникнення обґрунтованих підозр щодо окремих осіб, може проводиться їхня додаткова перевірка. Крім того здійснюється огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів», ‒ анонсують у СБУ.

Громадян просять із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.