У Зарічанах Житомирського району рятувальники витягали цапа, який застряг між бетонних плит

У селі Зарічани Житомирського району рятувальники витягли цапа, який застряг між бетонними плитами. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Житомирській області.

«5 червня о 19:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що терміново необхідна допомога тварині, яка застрягла між бетонними плитами. Пригода трапилася на території одного з недіючих підприємств с. Зарічани Станишівської територіальної громади Житомирського району», – розповіли рятувальники.

Випадкові перехожі почули жалібне звучання беззахисного цапа за двометровим забором. Самостійно потрапити на закинуту територію, аби допомогти тварині, виявилося не можливим через суцільну огорожу, тому громадяни вирішили викликати рятувальників.

По приїзду фахівці ДСНС з’ясували, що цап тривалий час знаходився затиснутим між бетонними плитами і майже не міг рухатися. За допомогою домкрату рятувальники відсунули вбік одну з плит, вручну дістали бідолашну тварину з бетонної пастки та передали до рук працівників КП «Центр захисту тварин», які вже перебували на місці. Цап залишився живим, але був дуже виснаженим і не зміг як слід подякувати за свій порятунок фахівцям ДСНС.