У Житомирі аудитори виявили майже 37 мільйонів гривень бюджетних втрат

Протягом першого кварталу 2024 року Управління Північного офісу Держаудитслужби виявило 36,8 млн грн втрат фінансових та матеріальних ресурсів. З них 10,4 млн грн вже відшкодовано. Про це повідомили у прес-службі ДАСУ,

За матеріалами ревізій та перевірок закупівель розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 5 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, завдяки роботі фахівців Управління притягнуто до відповідальності 19 посадових осіб, з них: 17 – до адміністративної, 2 – до дисциплінарної.

Крім того, аудитори провели 4 державних фінансових аудити. Під час них виявили неефективні управлінські дії або ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод, недоотримання доходів або зайвих витрат на суму понад 264 млн грн. Наразі вже усунено порушення та недоліки  на суму 13,8 млн грн і упереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 68,5 млн грн.

Об’єктам контролю надано 36 пропозицій для поліпшення їхнього фінансового стану. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатами впроваджених рекомендацій становить 79,4 млн грн.