У Житомирі до 12 років ув’язнення заочно засудили бойовика «москву»

У Житомирі до 12 років в’язниці засудили ще одного поплічника окупантів, бойовика на прізвисько «москва». Він очолював штаб оперативно-тактичної групи «кольчуга» терористичної «днр». Про це повідомили в управлінні СБУ у Житомирській області.

Встановлено, що у липні 2014 року на той час 22-річний уродженець Києва з ідейних міркувань вступив до підконтрольного росії незаконного збройного формування «днр».

Колишній нацгвардієць розпочав свою «військову кар’єру» із посади заступника командира «кольчуги» з озброєння та отримав позивний «москва».

У складі цього підрозділу він продовжує свою службу донині у статусі начальника його штабу та званні «підполковник».

«Крім активного забезпечення бойовиків теругруповання військовою амуніцією, озброєнням і боєприпасами, бойовою технікою тощо, «москва» відповідає також за бойову готовність та дисципліну підпорядкованого йому особового складу, організацію і безпосередню координацію його діяльності», – розповіли у СБУ.

Зокрема, завдяки доказовій базі, яку зібрали контррозвідники та слідчі СБУ, у Житомирі до 12 років ув’язнення з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна засуджено начальника штабу-першого заступника командира гвардійської оперативно-тактичної групи «кольчуга» терорганізації «днр».

Примітно, що суд розглядає також справу щодо батька фігуранта. Він колишній український правоохоронець, який перейшов на бік ворога. Остання займана ним посада – «начальник поліції» тимчасово окупованого Маріуполя. У сферу його відповідальності входила організація фільтраційних заходів, які призвели до численних арештів цивільного населення міста.