У Житомирі презентували книгу Мечислава Рисича «Змієборці»

У Житомирі 17 лютого в обласному літературному музеї презентували художню книгу науковця, письменника та військовослужбовця ЗСУ Мечислава Рисича «Змієборці». Представлення твору відбувалося за підтримки громадської організації «ЛаДа».

Фентезійний графічний роман автора побачив світ у столичному видавництві «Саміт-Книга». За словами самого Мечислава, художній твір був написаний ще понад рік тому. Над його створенням автор працював більше 2 років. Однак видрукували його лише у 2023-му.

За задумом Мечислава, твір являє собою поєднання графічних зображень та тексту.

«Обидві частини творилися фактично одночасно. Щоправда, було таке, коли спочатку писався текст, а потім приходила ілюстрація і навпаки», ‒ каже Мечислав Рисич.

Дія книги відбувається у двох часових проміжках: сьогоденні та минулому. Героїнею є молода дівчина, студентка другого курсу, яка неочікувано для себе переміщується у минуле. Там вона має пройти нелегкий шлях боротьби із жорстокими кочівниками-змієголовцями та зміями-драконами, очоливши народ своєї країни.

За словами Рисича, як історику, йому довелося поступитися своїми науковими знаннями заради польоту фантазії. Однак сам автор стверджує, що у творі присутні елементи реального побуту українців 10-11 століть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *