У Житомирі судитимуть ще одну зрадницю-колаборантку із Луганщини

Чергову зрадницю України, яка пішла на співпрацю з окупантами, судитимуть у Житомирі. Про це повідомили у пресгрупі Служби безпеки України у Житомирській області.

Мова йде про жительку Луганщини, уродженку російської федерації, яка підтримала загарбників та запропонувала їм свою співпрацю.

«Після окупації Станиці Луганської у квітні минулого року вона добровільно погодилася «служити новій владі» у штаті нелегітимного органу – структурного підрозділу районного управління юстиції міністерства юстиції терористичної організації «лнр», – розповіли у Службі безпеки.

Жінка за власним бажанням обійняла посаду «провідного документознавця відділу судових приставів». Ця фейкова державна структура створена імітувати турботу країни-агресора про населення окупованих територій України. До посадових обов’язків новоспеченої «чиновниці» входить облік кореспонденції та звернень фізичних і юридичних осіб, оформлення незаконних виконавчих проваджень тощо.

Жінці заочно повідомили про підозру у державній зраді. Але нині вона переховується на тимчасово окупованій території. Жінці може загрожувати від 15 років тюрми до довічного ув’язнення. Її судитимуть заочно. Реальне покарання вона отримає після її затримання.