У Житомирі заочно засудили двох бойовиків терористичного угруповання «сомалі»

У Житомирі судили двох бойовиків батальйону «сомалі» терористичного угуповання днр. Про це повідомили у пресгрупі управління СБУ у Житомирській області.

«10 та 12 років відповідно проведуть за ґратами ще двоє поплічників ворога – командир артилерійського дивізіону та навідник механізованої роти так званого «окремого мотострілецького гвардійського (штурмового) «Іловайського» батальйону (більш відомого як «сомалі»), які продовжують воювати на боці окупаційного режиму російської федерації», ‒ повідомили у Службі безпеки.

Серед засуджених – 29-річний житель Волновахи, який ініціативно вступив до лав підрозділу «сомалі» ще у 2014 році.

Після відповідної спеціальної бойової підготовки колишній працівник фермерського господарства отримав – разом зі зброєю – позивний «Кобзон».

Бойові «навики» зрадника забезпечили йому «кар’єрний ріст» у цьому бандформуванні – нині він у псевдозванні «капітан» командує артилерійським дивізіоном.

Інший фігурант – у минулому шахтар із Павлограда – «присягнув на вірність» окупантам та поповнив ряди терористів у 2015 році у віці 27 років.

Перебуваючи на посаді «навідника гармати» механізованої роти «сомалі», «прапорщик Палич» виконував злочинні накази, пов’язані із незаконним захопленням території нашої держави та збройним протистоянням Силам оборони України на Донеччині.

«Кобзона» та «Палича» оголошено у міжнародний розшук. Їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дати затримання злочинців.

Вироки суду набули чинності.