У Житомирській ОВА погасили нову марку «Зброя Перемоги»

У Житомирській обласній військовій адміністрації в останній робочий день напередодні Дня захисників і захисниць погасили поштову марку «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Про це розповів кореспондент «Вголос.Zt».

Новий поштовий блок продовжує випуск «Зброя Перемоги» 2022 року. На ньому відтворено найкращі зразки іноземної техніки, яку було надано країнами-союзниками.

Випуск марки – благодійний, тому кожен, хто придбає його, автоматично стає учасником благодійного збору. 12 гривень з продажу кожного блоку «Зброя Перемоги. Світ з Україною», або майже 2 мільйони гривень, які планує зібрати національний поштовий оператор, будуть спрямовані на придбання дронів для Сил безпеки й оборони України.

Тираж поштового блоку — 160 000 примірників. Номінал кожної марки — F = 23,00 грн (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України) + 2,00 грн (додатковий номінал, призначений для відрахування на благодійні цілі). Вартість блоку складає 150 грн. До поштового блоку випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт, картку, презентаційну папку, сувенірну рамку  та набір тематичних магнітів.

До слова. Дизайн блоку, конверта «Перший день», немаркованого художнього конверта, картки та штемпелю «Перший день» — Сергій та Олександр Харуки. Художники-графіки мають вагомий досвід у створенні ескізів української поштової продукції. Митці створили першу серію марок «Зброя Перемоги». Також за їх ескізами були створені марки: поштовий блок «До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Сад божественних пісень», поштовий блок «Культурні епохи України. Сармати». У 2018 році марковий аркуш «Комахи України» авторства Сергія й Олександра здобув престижну філателістичну нагороду — Grand Priх WIPA — і статус «Найкращої марки світу 2018».

Фото Дмитра САВЧЕНКА.