У Житомирській ОВА прозвітували про поточні тендери у територіальних громадах

Члени робочої групи «Прозорість та підзвітність» провели аналіз по 10 територіальних громадах. Розглянули 3 закупівлі, які пов’язані з капітальним ремонтом покрівель та підвальних приміщень. Про це повідомили у прес-службі Житомирської ОВА.

Протягом тижня було оголошено тендер на капітальний ремонт покрівлі дитячого садочка «Дзвіночок» Андрушівської міської ради з очікуваною вартістю майже 2,9 мільйона гривень. Пропозиції подали три учасники: ТОВ «Владом», ТОВ «Тетерів-Будпроект» та виробничо-комерційна фірма «Урарту». Переможцем торгів стала фірма «Тетерів-Будпроект», яка запропонувала найменшу суму за виконання робіт.

Один із учасників тендеру повідомив про порушення порядку проведення процедури закупівлі та подав скаргу до Антимонопольного комітету. Наразі члени комісії очікують на рішення.

Андрушівський ліцей № 1 провів закупівлю без використання електронної системи на капітальний ремонт з ліквідації наслідків аварійного стану підвального приміщення. Вартість робіт оголошена на суму 1 мільйон 24 тисячі гривень. Договір уклали з ПрАТ «Кмитівський майстер». Фахівці Андрушівського ліцею №2 оголосили тендер на покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи приміщення дитячого садочку «Малятко». Оголошена вартість робіт на суму 3 мільйони 35 тисяч гривень. Участь у тендері взяли три учасники: ТОВ «Тетерів-Будпроект», ТОВ «Владом» та Виробничо-комерційна фірма «Урарту».