У Житомирській ОВА розповіли про тендери, які реалізовуватимуться в області

У поточному році група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації скасувала тендер на суму 93,2 млн грн із капітального ремонту Малинівського ліцею Малинської міської ради. Про це повідомила прес-служба ОВА.

19 січня 2024 в системі ПРОЗОРО було опубліковано інформацію про намір укласти договір на виконання робіт по об’єкту «Реконструкція лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному диспансері Житомирської обласної ради під інфекційне відділення. Прийом пропозицій тривав до 05 січня 2024. Очікувана вартість закупівлі – 33,2 млн грн. Єдиним учасником, який подав тендерну пропозицію, стало ТОВ «УК «Комфорт-Буд». Відповідно, електронний аукціон не проводився. За результатом розгляду документів тендерної пропозиції Учасника, було виявлено невідповідності вимогам тендерної документації та опубліковано повідомлення з вимогою про усунення даних невідповідностей. Протягом встановленого законодавством терміну Учасником були усунуті невідповідності документів тендерної пропозиції. У звʼязку з відсутністю підстав для дискваліфікації із учасником планується заключення договору будівельного підряду.

Також 19 січня 2024 року опубліковано повідомлення про намір підписати договір по об’єкту «Реконструкція відділення екстреної медичної допомоги КП «Лікарня №2 Ім. В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради. Вартість – 33,3 млн грн. Єдиним учасником, який подав тендерну пропозицію, стало ПП «Елітбуд-1». Цим підрядником також вчасно було усунуто зауваження щодо невідповідності документів, що дозволило розпочати з ним процес укладання договору.

Так само триває етап укладання договору по об’єкту Реконструкція (термосанація) комунального закладу вищої освіти навчального корпусу Житомирського базового фармацевтичного коледжу Житомирської обласної ради вартістю майже 31,0 млн грн. Прийом пропозицій тривав до 13 січня 2024. Єдиним учасником, який подав тендерну пропозицію, став ТОВ «Забудовник». У звʼязку із відсутністю підстав для дискваліфікації, 19 січня 2024 Замовником було опубліковано повідомлення про намір підписати договір.

8 січня 2023 року Департаментом було повторно оголошено торги по об’єкту «Капітальний ремонт Малинівського ліцею Малинської міської ради. Очікувана вартість – 93,2 млн грн. Перша процедура тривала з 23 листопада 2023 року до 25 грудня 2023 року. Єдиним учасником, який подав тендерну пропозицію, став ПРБФ «Комунальник». За результатом розгляду документів тендерної пропозиції учасника, було виявлено невідповідність вимогам тендерної документації у частині, що відноситься до технічної специфікації до предмета закупівлі, яка полягає у ненаданні календарного графіку виконання робіт, що стало підставою для його дискваліфікації. Як наслідок, у звʼязку із відсутністю інших тендерних пропозицій, закупівлю було автоматично відмінено електронною системою закупівель. Наразі за повторною процедурою закупівлі триває етап кваліфікації переможця. Розглядається єдина пропозиція цього ж учасника.