У Житомирській ОВА створять групу для обміну інформацією та координації дій

У Житомирській обласній військовій адміністрації створять спеціальну робочу групу, яка координуватиме дію всіх служб та організацій для захисту об’єктів критичної інфраструктури. Про це повідомила пресслужба установи.

Робоча група, запевняють в ОВА, працюватиме в режимі 24/7 для обміну інформацією і координації дій. Це дозволить оперативно реагувати на будь-які потенційні загрози й забезпечити ефективну взаємодію між усіма відповідальними службами та організаціями.

Напередодні зими забезпечення належного рівня усіх складових захисту таких об’єктів – інженерного, фізичного, протиповітряного – є одним з пріоритетів.

«Всі ми знаємо на досвіді минулої зими, чого намагається досягти ворог. Тоді ми продемонстрували здатність разом вирішувати надскладні завдання в екстремальних умовах. Тож зараз маємо зробити все, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки повітряних атак на критичну інфраструктуру області», – зазначив Віталій Бунечко.

За словами Бунечка, Житомирська ОВА продовжує активно працювати над зміцненням обороноздатності та забезпеченням захисту об’єктів, що мають стратегічне значення для області.