У Житомирській ОВА відбувся круглий стіл «Прозорість і підзвітність»

У Житомирській ОВА 20 грудня відбувся круглий стіл «Прозорість і підзвітність державних органів». Про це повідомили у прес-службі обласної військової адміністрації.

До заходу долучилися начальники РВА, представники Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, структурних підрозділів ОВА та громадських організацій.

Учасники круглого столу обговорили впровадження у роботу органів влади та бюджетних установ нових підходів в управлінні, спрямованих на розбудову культури доброчесності, впровадження сучасних антикорупційних інструментів, а також механізмів, що дозволять ефективно запобігати виникненню конфлікту інтересів під час виконання службових обов’язків.

Він також додав що за даними моніторингу ПРООН Житомирська обласна військова адміністрація була визнана однією із лідерів у гарантуванні інформаційних прав в умовах воєнного стану.

За проміжними підсумками діяльності  робочої групи  «Прозорість і підзвітність» за два місяці роботи вдалося забезпечити економію понад 32 млн бюджетних гривень завдяки зниженню цін на тендерах або відміні закупівель як недоцільних.