У Житомирському районі горить деревообробне підприємство депутата облради

У селі Врублівка Романівської територіальної горить деревообробне підприємство. Про це повідомили в управлінні ДСНС Житомирської області. За інформацією «Вголос.Zt», фірма належить депутату обласної ради Ігорю Ходаку.

Про пожежу рятувальників 1 лютого о 03:23 повідомив охоронець підприємства.

«По прибуттю вогнеборців до місця виклику було встановлено, що полум’ям охоплено будівлю цеху готової продукції площею 800 кв. м. Висока температура і швидке поширення вогню через пожежне навантаження (всередині дошки, вагонка та інші матеріали) створюють труднощі в гасінні. Щоб запобігти перекиданню вогню на склади, розташовані поруч на ліквідацію пожежі залучили додаткові сили та засоби. Для безперебійної подачі води фахівці встановили один автомобіль на перекачку води з місцевого ставка», – розповіли рятувальники.

О 7:05 пожежу локалізували, однак ліквідація наразі триває. На місці працюють 5 одиниць техніки і 16 чоловік особового складу. Вогонь знищив покрівлю по всій площі будівлі, а також готову продукцію всередині. Однак рятувальники вберегли склади. Наразі обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.