У Житомирському терцентрі комплектації відреагували на інцидент зі співробітником

У Житомирському обласному територіальному центрі комплектації військових відреагували на інцидент за участі їхнього співробітника. Позицію на сторінці центру у Facebook озвучила пресслужба установи.

«Бійка, яка сталася у Житомирі між цивільним та мобілізованим військовослужбовцем Житомирського ОМТЦК, – неприйнятна ситуація, яку зараз активно роздмухує агресор.  Мобілізований, який зараз служить в роті охорони Житомирського об’єднаного міського ТЦ та СП, раніше захищав Україну на передових позиціях в складі 95-ї окремої бригади ДШВ та отримав поранення», – заявили у територіальному центрі комплектації.

В установі обіцяють всіляко сприяти розслідуванню цього прикрого інциденту. Принагідно нагадують, що в області тривають заходи мобілізації, інформування населення щодо обов’язку військовозобов’язаних оновити дані в ТЦК та стати на військовий облік.

Нагадаємо, що 8 листопада у центрі Житомира сталася сутичка між співробітником територіального центру комплектації військових та цивільним. Поліція розпочала розслідування за даним фактом.