У Звягелі керівник комунального закладу облради преміювала матір невістки

У Звягелі керівник комунального закладу облради кілька років виписувала премії матері своєї невістки. Про це повідомили у прокуратурі області.

«Посадовиця, не повідомивши належним чином про конфлікт інтересів, протягом декількох років неодноразово видавала накази про преміювання близької особи – невістчиної матері, яка працює у цьому закладі. Своїми діями директорка порушила вимоги Закону України «Про запобігання корупції», за що її притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу на суму 3400 грн», – розповіли у прокуратурі.

Ще одна керівниця комунального закладу, цього разу розташованого у Житомирі, преміювала себе та свого племінника, який працює у закладі сторожем. Вона також не повідомила ні в усній, ні в письмовій формі безпосереднє керівництво про наявність у неї реального конфлікту інтересів. За результатом розгляду рішенням Корольовського районного суду міста Житомира директорку визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення та оштрафовано на суму 3400 грн.