В Овруцькій громаді капітально відремонтують ліцей, який постраждав від авіаудару рашистів

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації відновить ліцей у селі Кирдани Овруцької громади Коростенського району. Заклад зазнав ушкоджень через авіаудар у березні 2022 року. Про це повідомили у Житомирській ОВА.

Відновлення ліцею контролюється робочою групою «Прозорість та підзвітність», що забезпечує прозорий процес використання коштів та високий рівень довіри з боку громади. Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА провів закупівлю необхідних матеріалів для заміни усіх пошкоджених вікон на загальній площі 195,88 квадратних метрів.

Ліцей зведений у 1985 році. З дня будівництва його жодного разу не ремонтували капітально.

На закупівлю необхідних матеріалів департамент вже замовив роботи на суму 118,3 млн грн. Закупівлі проводилися відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Частина коштів на проект надійшла від конфіскованого майна російської федерації в Україні та прибутків Нацбанку, що стало втіленням принципу справедливості.

Проект з капітального ремонту будівлі Кирданівського ліцею було замовлено Департаментом регіонального розвитку ще наприкінці 2022 року. Він відповідає сучасним будівельним нормам і стандартам Нової Української школи. Проектом враховані безпекові вимоги, інклюзивність та енергоефективність.