В Овруцькій громаді відремонтують ліцей, який постраждав від рашистських обстрілів

За кошти фонду ліквідацію наслідків збройної агресії у поточному році капітально відремонтують Кирданівський ліцей Овруцької міської ради. Він був пошкоджений внаслідок рашистських обстрілів у березні 2022 року. Про це повідомили у Житомирській обласній військовій адміністрації.

«Роботи на об’єкті виконуються у відповідності до календарного графіку і мають завершитися до кінця поточного року. Загальна кошторисна вартість об’єкту 96,9 млн, з яких 21,5 млн було профінансовано у минулому році», – розповіли в Житомирській ОВА.

За рахунок матеріалів, закуплених за тристоронніми договорами АТ «Укрзалізниця», у навчальному закладі замінено усі пошкоджені вікна загальним обсягом 195,88 м кв. Залишається чималий обсяг робіт, який потребує відновлення в рамках капітального ремонту, оскільки заклад збудовано ще у 1985 році.

За умовами договору підрядник має провести демонтажні і підготовчі роботи, поміняти підлогу на двох поверхах ліцею та у спортзалі, пошпаклювати та пофарбувати стіни і зробити “художнє оформлення стін 3-ї категорії складності”. Крім того проектом передбачені утеплення цоколю і фасадів, оновлення вхідної групи тощо. Планують також збудувати систему вентиляції, оновити системи водо-, тепло та електропостачання.

У вартість тендеру входить також придбання меблів, інвентарю та облаштування території,  а саме: 14 інтерактивних дошок, обладнання для кухні з посудомийною та котломийною машинами, меблі та проектори для 14 учбових класів, металеві шафи та лави без спинки для роздягалень і інвентар для спортзалу, меблі та холодильник для кабінету медпрацівника, 20 столів та 20 стільців для кабінету інформаційних технологій, спортивний майданчик зі штучним покриттям, висадження дерев, кущів та квітів.