«Велике будівництво» продовжать на Житомирщині після Перемоги», – Бунечко

Повномасштабна війна призупинила багато масштабних проєктів, які були спрямовані на модернізацію соціальної інфраструктури в громадах області. В умовах російської агресії у всієї держави головний пріоритет – посилення обороноздатності та боротьба за Перемогу. Однак після цього Житомирщина повернеться до масштабного відновлення, щоб зробити громади області ще сучаснішими та потужнішими. Про це сказав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Програма Президента України «Велике будівництво» це економіка, це робочі місця і це те, що покращує якість життя наших громадян», – вважає начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

За словами Бунечка, перший об’єкт «Великого будівництва» це Гришковецька гімназія у Бердичівському районі. Вона, каже начальник ОВА, дісталася «у спадок» і був величезний обсяг невиконаних робіт.

«Найбільша вдячність – це усмішки дітей. Це та рушійна сила, яка підживлює енергетикою і дає бажання та натхнення працювати далі», – ділиться Віталій Бунечко.

За час дії програми «Велике будівництво» у Житомирській області капітально та поточно відремонтували понад 430 квадратних кілометрів доріг державного та місцевого значення.

За згаданою програмою завершили і найбільший і найдорожчий в області «довгобуд» – стадіон «Полісся». Закінчення робіт, за словами начальника ОВА, для нього було «справою честі».

Серед інших об’єктів «Великого будівництва» дитячі садочки у селах, лікарні, амбулаторії тощо. Щоправда, зробили не все, адже зашкодили спочатку коронавірус, потім – війна.

«Безумовно, ми продовжимо і велике будівництво, і велику реставрацію. Але це вже відбудеться після нашої Перемоги», – підсумовує Віталій Бунечко.